Projektowanie i tworzenie stron www

Podstawa to dobre zaprojektowanie strony www!

Strony internetowe dla firm mogą spełniać następujące funkcje:

– dodawać wiarygodności firmie i ułatwiać z nią kontakt. Firma posiadająca własną stronę www zyskuje na wiarygodności. To doskonała wizytówka z zawsze dostępnym adresem telefonu lub emaila, dla klientów, którzy wolą pisać niż kontaktować się osobiście.

– pozyskiwać nowych klientów, dla firmy. Może, to robić za pomocą pozycjonowania strony lub reklam Google Ads. W wielkim skrócie to działania pozwalając na znalezienie naszej firmy w gęstwinie Internetu.


Co gwarantuje sukces w tych kwestiach? Czy to nowoczesny wygląd, a może sprawdzone rozwiązania? Sukces ma wiele twarzy, jednak jest jedna pewna. Pierwszym oceniającym nasza stronę jest Google, drugim klient, zwany „użytkownikiem”. Jeśli weźmiemy pod uwagę ich preferencje to zwiększamy szansę zysk. Dlatego dobry projekt strony internetowej musi uwzględniać obu. Jeżeli obu uwzględnimy już na początku naszej pracy, gdy ją zakładamy uzyskamy dobrą stronę. Dobrą, to znaczy taką, która od razu dodaje naszej firmie wiarygodności i ułatwia z nią kontakt. Dobrą to znaczy taką, że bez problemu, a więc BEZ dodatkowych kosztów, związanych z optymalizacją będziesz mógł promować czy to za pomocą pozycjonowania, czy reklamy.

Właściwa budowa strony www już na etapie jej wykonania.

Co musi brać pod uwagę właściwa budowa stron www? Przede wszystkim strona musi być represywna, to znaczy dobrze wysiedlać się zarówno na komputerach, tabletach a przede wszystkim na telefonach. To telefony są najważniejsze, ponieważ to na nich większość Twoich kentów będzie korzystało z Twojej strony internetowej.

Dobrze, byś sam lub Twój pracownik mógł nanieść podstawowe zmiany na stornie. Mogą to być zmiany związane z cenami, obostrzeniami, urlopem itp. Gwarantują to między innymi strony internetowe wordpress, to znaczy z prostym systemem zarządzania treścią.

Landing Page

Wizytówka firmowa

999.00 zł

899.99 zł


Pojedyncza strona na której znajdują się wszystkie podstawowe informacje o firmie.

(%d w magazynie)

Profesjonalna strona firmowa

Profesjonalna strona

1999.00 zł

1799.99 zł


Do 10 podstron składających się na wypełni funkcjonalną i kompletną stronę www.

(%d w magazynie)

Call Now Button